SPILLER SEPTEMBER 2018/19

 

MEHLEN CHARLOTTE

D35

0

S-MINIMES

 

LUIS ANNE-SOPHIE

D35

1

MINIME

 

WAGNER SANDRA

D35

0

MINIME

 

TIBESART JACQUES

D35

0

S-MINIMES

 

SILVA GALAIO LEANDRO

D35

0

MINIME

 

OVERDICK MATHIS

D35

0

MINIME

 

ZEPP ELLA

 

 

 

 

ZEPP LOU

 

 

 

 

SWIETCZAK JESSICA

 

 

 

 

LOPES LAURA

 

 

 

 

HALSDORF MIA

 

 

 

 

DUSCHANG MICHÈLE

C25

4

CADET

 

MOULIN MAUD

C20

0

CADET

 

MOYEN JULIE

D30

0

CADET

 

HAVE MICHÈLE

C20

1.75

SENIOR

 

VAN LUIJK JANA

D30

1

JUNIOR

 

MOULIN MAURANNE

D30

3.75

SCOLAIRE

 

WAGNER ISABELLE

D35

0

JUNIOR

 

MESEN SANDY

D35

10

VETERAN

 

HAAG AMANDINE

 

 

 

 

VAN OOST ALEXANDRA

 

 

 

 

WEBER SVENJA

 

 

 

 

BINTENER NICOLE

D35

0

VETERAN

 

HENX LIZ

D35

2

SENIOR

 

PARISOT CLAUDINE

C20

-2

VETERAN

 

DE BOER NATHALIE

 

 

 

 

PENNING ANN

 

 

 

 

DE BOER RICKY

D35

1

SENIOR

 

SCHMIDT LIAM

D30

-5.5

CADET

 

MOYEN LOUIS

D30

0

SCOLAIRE

 

WENNER JEREMY

D30

11

JUNIOR

 

WINANDY JANG

D35

0

CADET

 

BERENS GARY

D30

2

JUNIOR

 

GREISCHER TUN

D35

2.75

SENIOR

 

DE BOER BEN

D35

0

CADET

 

SCHUMACHER CHRISTOPHE

D35

4.5

SENIOR

 

WENNER ALAIN

D30

7.5

VETERAN

 

BECKENE PIT

D35

7.5

VETERAN

 

MOULIN THÉO

D35

3.5

VETERAN

 

POIRE KIM

C25

-3

VETERAN

 

MOYEN DANIEL

D35

1.5

VETERAN

 

ZANDER LARS

C20

2

VETERAN

 

WAGENER CHRISTIAN

C20

5.5

VETERAN

 

KNEPPER PATRICK

C20

2

VETERAN

 

DE BOER FRANÇOIS

 

 

 

 

WENNER MAX

 

 

 

Waldbëlleg 1

Virun der Saison verletzen sech de Kim, de Patrick, de Lars an de Christian. Zudeem ass d'Michèle schwanger, sou dass praktesch du ganz 1. Equipe ausfält. Mat enger ganz jonker Besetzung konnt den Ofstig net evitéiert ginn.

Waldbëlleg 2

Di 2. Equipe klasséiert sech um Enn op der 6. Plaz. 

Di 3. Equipe mëscht fréizäiteg forfait, well an der 1. sou vill Leit ausgefall sinn.

Minimes

D'Minimes kommen op di 6. Plaz.

Masters

1. Masters: Maud, 3. Plaz am Dammen Eenzel C

2. Masters: Jana/Isabelle, 2. Plaz Dammen Doubel D - Alain/Jeremy, 2. Plaz Hären Doubel D

3. Masters: Jana/Isabelle, 1. Plaz Dammen Doubel D - Alain/Jeremy, 2. Plaz Doubel D - Isabelle/Jeremy, 1. Plaz Mixte D

4. Masters: Michèle/Maud, 1. Plaz Dammen C

5. Masters: keng Podiumsplazéierung

6. Masters: 5. Mee

Grand-Prix

5. Grand-Prix: Charlotte, 1. Plaz Minimes

Individuell Landesmeeschterschaften

Alain/Jeremy, 3. Plaz Hären Doubel C

Julie, 1. Plaz Dammen Eenzel D

Jeremy, 3. Plaz Eenzel U19

Sandra, 2. Plaz U13

Alain, 2. Plaz U50

d' Podien am Eenzel

22.12.18: Internen Tournoi mat Iessen

Klassement vum Tournoi:

1. Kim, 2. Jeremy, 3. Alain