Manifestatiounen an eisem Veräin

Sonndeg                             20.09.2020         9:30                      Grand-Prix 1

Sonndeg                             27.09.2020         10:00                   Championnat 1 (R. Mëllerdall – Diddeleng 2)

Samschdeg/Sonndeg      17/18.10.2020   …                           Masters 2

Allerhellegenvakanz                                                                   Stage

Sonndeg                             08.11.2020         10:00                   Championnat 2 (R. Mëllerdall – Fréiseng)

Samschdeg                        21.11.2020         13:00 - 17:00     Training vum Jugend Nationalkader

Sonndeg                            22.11.2020         10:00                   Championnat 3 (R. Mëllerdall – Betebuerg 2)

Samschdeg/Sonndeg      02/03.01.2021   …                           Masters 4

Sonndeg                             17.01.2021         10:00                   Championnat 4 (R. Mëllerdall – Déiferdeng 3)

Sonndeg                             24.01.2021         10:00                   Championnat 5 (R. Mëllerdall – Sandweiler 2)

Sonndeg                             07.03.2021         10:00                   Championnat 6 (R. Mëllerdall – Reckeng 1)

Sonndeg                             28.03.2021         10:00                   Championnat 7 (R. Mëllerdall – Jonglënster 3)

Ouschtervakanz                                                                          Stage

Grand-Prix

20/09/2020 Regioun Mëllerdall

18/10/2020 Diddeleng

13/12/2020 Izeg

03/01/2021 Fréiseng

14/03/2021 Schëtter

02/05/2020 Fréiseng

Masters

19,20/09/2020 Rémeleng

17,18/10/2020 regioun Mëllerdall

12,13/12/2020 Kielen

02,03/01/2021 Kayl

13,14/03/2021 Schëffleng

01,02/05/2020 Déifferdeng

Senioren Ranglëscht Hironn 2020/2021

Resultater vum Championnat: www.feluba.lu

1

Jeremy Wenner

C20

 

21.3.2001

27025

2

Lars Zander

D30

 

3.1.1972

27006

3

Luc Schmidt

D30

 

14.8.1965

27004

4

Louis Moyen

D30

 

12.11.2004

27018

5

Liam Schmidt

D35

 

24.6.2002

27002

6

Tun Greischer

D35

 

8.7.1998

27053

7

Jean-Paul Speidel

D35

 

4.5.1973

27008

8

Christophe Schumacher

D35

 

23.11.1984

27079

9

Laurent Dieliessen

D35

 

14. 1987

 

10

Ben de Boer

D35

 

4.9.2002

27062

11

Ricky De Boer

D35

 

23.7.1998

27001

 

1

Michèle Duschang

C20

 

23.6.2002

27013

2

Julie Moyen

C25

J

24.8.2002

27044

3

Jana Van Luijk

D30

 

26.1.2001

27046

4

Sandy Mesen

D35

 

23.2.1983

27077

5

Sheyenne Fantini

D35

 

01.02.2000

27016

6

Stéphanie Flammang

D35

 

24.12.1986

27020